Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na základě našich dlouhodobých zkušeností jsme pro vás připravili 3 základní druhy služeb a je pouze na vás, která z nich vás osloví …

1.    BALENÍ ZÁSILEK NEBEZPEČNÉHO ZBOŽÍ NA POBOČCE - Come And Wait

Tato služba je našim základním stavebním kamenem. Slučuje v sobě komplexní servisní službu jejímž produktem je profesionálně zabalené zboží v souladu s požadavky  IATA DGR nebo IMDG. V rámci této služby zákazník dopraví své zboží k přebalení do naší provozovny, kde jej v krátkých lhůtách odborně zabalíme, přepravní obaly označíme dle standardů a vystavíme příslušné dokumenty pro vašeho speditéra, který takto zabalené zboží přepraví do cílové destinace k vašim obchodním partnerům.

Zásilka s DG pro leteckou přepravu

Vaše zboží zabalíme tak, aby nedošlo během přepravy k jeho poškození. Používáme výhradně kvalitní materiály od předních světových výrobců, protože si je za své peníze jednoduše zasloužíte. V rámci této služby produkt zabalíme tkzv. na počkání (dovoluje-li to povaha balení), takže zboží si odvážíte zpět týž den. Bude-li to nutné, poskytneme vám služby i mimo běžnou provozní dobu dle předem sjednaných podmínek.

2.    BALENÍ ZÁSILEK NEBEZPEČNÉHO ZBOŽÍ U ZÁKAZNÍKA - Come 2U

Tato služba je jedinečným produktem na trhu. Základem jsou procesy ze služby BALENÍ ZÁSILEK ... NA POBOČCE, které jsme rozšířili o prvek balení zásilky u zákazníka. Nemusíte tedy zasílat zboží k nám a řešit jeho logistiku po zabalení. My se vám maximálně přizpůsobíme a na základě předem dohodnutých podmínek přijedeme tam, kde nás budete potřebovat. I v těchto pro nás provizorních podmínkách vám poskytneme služby v plné kvalitě. Zásilka bude připravena k přepravě okamžitě a nemusí se tedy nic zdržovat. I v tomto případě jsme připraveni poskytnout služby i mimo běžnou provozní dobu dle předem sjednaných podmínek.

3.   BALENÍ ZÁSILEK NEBEZPEČNÉHO ZBOŽÍ SVÉPOMOCÍ - Packing Kit 4U

Pokud se rozhodnete pro balení zásilky svépomocí (Do It Yourself) – tj. pokud máte dostatečné znalosti v oboru, zpracujeme vám odborný návrh balení, který zahrnuje:

 Packing Kit - zabalím si sám

Výsledkem je soubor materiálního a dokumentačního sortimentu potřebného k zabalení zásilky. Vy si potom můžete zásilku zabalit sami v pohodlí vašeho pracoviště či domova.

 

 

Naše práce nás totiž baví, rádi vám pomáháme zdolávat překážky......

Go to top