Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naše služby jsou komplexní, vyberte si tu nejpohodlnější pro vás...

 

1.    PŘEPRAVA ZBOŽÍ VAŠÍM PŘEPRAVCEM 

Zabalenou zásilku pro leteckou nebo námořní přepravu optimalizujeme pro přepravu v režimu ADR, z pravidla vytvoříme přepravní soubor na standardizované EURO paletě kde obaly ovineme několika vrstvami ochranné stretch fólie. Zásilku řádně označíme a předáme ve smluvenou dobu Vašemu smluvnímu přepravci.

2.    PŘEPRAVA ZBOŽÍ NAŠÍM PŘEPRAVCEM

Nabídneme Vám dopravu zboží naším smluvním přepravcem za předem dohodnutou cenu a Vy posoudíte zda-li je pro vás výhodnější. Zabalenou zásilku pro leteckou nebo námořní přepravu optimalizujeme pro přepravu v režimu ADR, z pravidla vytvoříme přepravní soubor na standardizované EURO paletě kde obaly ovineme několika vrstvami ochranné stretch fólie. Zásilku řádně označíme a předáme našemu smluvnímu přepravci a budeme Vás informovat o termínech dodání. 

Budte-li potřebovat přepravit zboží přímo k Vašemu speditérovi - leteckému/námořnímu přepravci, zajistíme potřebnou logistiku

Zabalenou zásilku doručíme až k Vám..

 

 

3. KURÝRNÍ PŘEPRAVA ZBOŽÍ 

Pokud jste v časové tísni, nebo jen požadujete expresní dodání zabaleného zboží máme pro vás řešení. Zajistíme kurýrní přepravu a předání zboží tam kde si to budete přát v nejkratších možných termínech. Uvedená služba je kalkulována individuálně na základě vašich požadavků. 

4. KOMPLEXNÍ ZAJIŠTĚNÍ LOGISTIKY

 

Budete-li potřebovat zajistit komplexní služby v logistice pro přepravu vašeho zboží ke koncovému zákazníkovi (D2D), nabídneme vám ucelenou nabídku služeb (balení, vnitrostátní přepravy, celních odbavení, letištních poplatků a nákladů pro leteckou případně námořní přepravu) a rozhodnutí necháme na vás. 

 


Máte-li další nezodpovězené dotazy, které by vás zajímali, pak neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se vašimi podněty budeme zabývat.

 

 

Naše práce nás totiž baví, rádi vám pomáháme zdolávat překážky......

Go to top